O NAS
OFERTA
GALERIA
OSIĄGNIĘCIA
KONTAKT

668 607 444

Piastowska 46b,
Sierpc

CENNIK

735 913 381

Instytut urody

Abacosun Sierpc

Profesjonalne zabiegi kosmetologiczne
POZNAJ NAS LEPIEJ

Instytut Urody Abacosun Sierpc to coś więcej niż salon kosmetyczny. Działamy z myślą o Twoim zdrowiu i urodzie. Wyróżnia nas holistyczne podejście do klienta. Korzystamy z innowacyjnych urządzeń o najwyższej jakości, co przekłada się na jakość wykonywanych przez nas usług,

Otwarcie salonu

Nasz Instytut w 2016 odwiedziła przepiękna kobieta sukcesu - Kinga Korta! Wspaniałą Kingę możecie znać z serii Żony Hollywood. Kinga podczas wizyty u nas skorzystała z kultowych zabiegów i rozmawiała z gośćmi. Na zdjęciu z Ingą Kalińską.

Doktor n. med. Krzysztof Gójdź spotkał się z Ingą osobiście. Udzielił nam rekomendacji jako autoryzowanemu Salonowi Icoone. Jak sam mówi o Icoone, "ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że możemy opracowywać kilka problemów w tym samym czasie. Uporczywy cellulit, luźna skóra, rozstępy czy nagromadzona tkanka tłuszczowa.". Dziękujemy!

Ewa Szabatin odwiedziła nasz Salon podczas Wielkiej Gali Otwarcia w 2017. Ewo - stworzyłaś przepiękny pokaz mody i zaczarowałaś ten wieczór - to była magia! Dziękujemy za wspaniałą energię, uśmiech i przebojowość. Na zdjęciu Ewa z Ingą Kalińską.

Kinga Korta

Dr Krzysztof Gójdź

Ewa Szabatin


Poznaj naszą ofertę

Mamy szeroko rozbudowaną ofertę. Od drobnych zabiegów upiększających, takich jak manicure, po przez zabiegi podologiczne, aż do liftingu twarzy. Każdy z zabiegów wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów. Nasi specjaliści dbają o szczegóły przy wykonywanych zabiegach oraz o Państwa komfort.


Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie o najwyższej jakości, co przekłada się na wysoki poziom wykonywanych przez nas usług.

Zachęcamy do lepszego zapoznania się z naszą ofertą

OFERTA

Zabiegi upiększające

Zabiegi odchudzające

Zabiegi kosmetologiczne

Zabiegi
zdrowotne

#nowość ICOONE®

Nasz Salon dołączył do prestiżowej listy autoryzowanych Salonów ICOONE®!


To ukochany zabieg gwiazd: polecają go dr n.med. Krzysztof Gojdź, dr Marcin Ambroziak, dr Beata Dethloff czy dr Robert Chmielewski.


Kochają go Małgosia Socha, Kasia Warnke, Ania Mucha, Karolina Szostak, Joanna Krupa, Maja Sablewska, Maja Ostaszewska.... Dołącz do tej przepięknej ekipy!ICOONE® jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga, bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych; mających problem z luźną skórą, walczących z nadwagą i cellulitem, po liposukcji, cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych; mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała; przed i po zabiegach chirurgicznych; kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport; które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł!

Bardzo lubię taki zabieg [...] Icoone'a, czyli takiej maszyny, która stymuluje pracę i skórę twarzy. Fajnie wydobywa później kości policzkowe. To też jest bardzo fajne dla kobiety. Ja później wychodzę z zabiegu i uwielbiam jak mam kości policzkowe.

Maja Sablewska

Galeria

Kontakt

Piastowska 46b, Sierpc

668 607 444

Kliknij na mapę przy przejść do Nawigacji:

Zapraszam do rezerwowania wizyt :)

735 913 381