O NAS
OFERTA
GALERIA
OSIĄGNIĘCIA
KONTAKT

668 607 444

Piastowska 46b,
Sierpc

CENNIK

735 913 381

Inga Kalińska

Beauty Concierge

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Inga Kalińska

Beauty Concierge

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Beauty Concierge Inga Kalińska to coś więcej, niż tylko salon kosmetyczny. Wierzymy, że indywidualne podejście do klienta, wieloletnie doświadczenie i holistyczne podejście do zdrowia i urody stawiają nas o stopień wyżej. To, co oferujemy jest zupełną innowacją – nowym zawodem, który nigdy wcześniej nie pojawił się na rynku – Beauty Concierge.

Beauty Concierge Inga Kalińska to coś więcej, niż tylko salon kosmetyczny. Wierzymy, że indywidualne podejście do klienta, wieloletnie doświadczenie i holistyczne podejście do zdrowia i urody stawiają nas o stopień wyżej. To, co oferujemy jest zupełną innowacją – nowym zawodem, który nigdy wcześniej nie pojawił się na rynku – Beauty Concierge.

Rekomendacje gwiazd

Nasz Instytut w 2016 odwiedziła przepiękna kobieta sukcesu - Kinga Korta! Wspaniałą Kingę możecie znać z serii Żony Hollywood. Kinga podczas wizyty u nas skorzystała z kultowych zabiegów i rozmawiała z gośćmi. Na zdjęciu z Ingą Kalińską.

Doktor n. med. Krzysztof Gójdź spotkał się z Ingą osobiście. Udzielił nam rekomendacji jako autoryzowanemu Salonowi Icoone. Jak sam mówi o Icoone, "ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że możemy opracowywać kilka problemów w tym samym czasie. Uporczywy cellulit, luźna skóra, rozstępy czy nagromadzona tkanka tłuszczowa.". Dziękujemy!

Ewa Szabatin odwiedziła nasz Salon podczas Wielkiej Gali Otwarcia w 2017. Ewo - stworzyłaś przepiękny pokaz mody i zaczarowałaś ten wieczór - to była magia! Dziękujemy za wspaniałą energię, uśmiech i przebojowość. Na zdjęciu Ewa z Ingą Kalińską.

Kinga Korta

Dr Krzysztof Gójdź

Ewa Szabatin

W 2018 otrzymałyśmy nagrodę: 1 miejsce w plebiscycie Orły Kosmetyki.


Ta nagroda jest od Was kochane klientki, doceniłyście naszą pracę oraz poziom jaki wprowadziłyśmy dla Naszych klientek w Sierpcu.


Jeszcze raz bardzo dziękujemy, że obdarowałyście nas swoim zaufaniem, ta nagroda dodaje nam skrzydeł i potwierdza, że warto być prawdziwym!

Otrzymałyśmy także wyróżnienie za "Salon Miesiąca" Beauty Forum.


Miałyśmy wówczas wiele planów.... Dziś jesteśmy szczęśliwe, że tak wiele z nich udało nam się zrealizować!


Mamy dla Was nowe zabiegi i usługi, a nasz Instytut rośnie w siłę właśnie dzięki Wam. Mamy coraz większe doświadczenie, a nasz zapał wciąż rośnie. Dla Was się szkolimy i tworzymy nowe usługi.


Do niedawnych nowości należą między innymi: laser Q-SWITCH, który pozwala na profesjonalne usuwanie tatuaży, czy wykonywanie peelingu węglowego. W październiku ukończyłyśmy również kolejne szkolenie z podologii.

Osiągnięcia

Otwarcie salonu


Poznaj naszą ofertę

Mamy szeroko rozbudowaną ofertę. Od drobnych zabiegów upiększających, takich jak manicure, po przez zabiegi podologiczne, aż do liftingu twarzy. Każdy z zabiegów wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów. Nasi specjaliści dbają o szczegóły przy wykonywanych zabiegach oraz o Państwa komfort.


Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie o najwyższej jakości, co przekłada się na wysoki poziom wykonywanych przez nas usług.

Zachęcamy do lepszego zapoznania się z naszą ofertą

OFERTA

Zabiegi
na twarz

Zabiegi
na ciało

Makijaż permanetny

OFERTA
OFERTA

#nowość ICOONE®

Nasz Salon dołączył do prestiżowej listy autoryzowanych Salonów ICOONE®!


To ukochany zabieg gwiazd: polecają go dr n.med. Krzysztof Gojdź, dr Marcin Ambroziak, dr Beata Dethloff czy dr Robert Chmielewski.


Kochają go Małgosia Socha, Kasia Warnke, Ania Mucha, Karolina Szostak, Joanna Krupa, Maja Sablewska, Maja Ostaszewska.... Dołącz do tej przepięknej ekipy!ICOONE® jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga, bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych; mających problem z luźną skórą, walczących z nadwagą i cellulitem, po liposukcji, cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych; mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała; przed i po zabiegach chirurgicznych; kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport; które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł!

Bardzo lubię taki zabieg [...] Icoone'a, czyli takiej maszyny, która stymuluje pracę i skórę twarzy. Fajnie wydobywa później kości policzkowe. To też jest bardzo fajne dla kobiety. Ja później wychodzę z zabiegu i uwielbiam jak mam kości policzkowe.

Maja Sablewska

Galeria

Kontakt

Piastowska 46b, Sierpc

668 607 444

Kliknij na mapę przy przejść do Nawigacji:

Zapraszam do rezerwowania wizyt :)

735 913 381